Audi A4 B8 2.0 Tdi Vélemények

Francia Svájc Meccs — Baon - Elképesztő, Hatgólos Döntetlen Után Svájc Tizenegyesekkel Legyőzte A Franciákat!

Nem állt messze tőle, a 76. percben ugyanis villámgyors hazai támadás végén Pogbához hasonlóan telibe lőtte a lécet. Svájcnak kapura lövés nélkül esélye sem volt, a franciáknak pedig bőven elég volt az iksz a csoportelsőséghez, még akkor is, ha győzelmet érdemeltek volna. 0–0 A meccs élő közvetítését ide kattintva érheti el! Magyar szemszögből: az A-csoport harmadik helyén végző Albániának rosszabb a mutatója, mint a mieinknek. Bernd Storck együttesének – amelyre még a Portugália elleni csoportmeccs vár szerda 18 órától – így már csak egy csapatot kell maga mögött tudnia a mezőnyből, hogy adott esetben akár csoportharmadikként is bejusson a nyolcaddöntőbe, ahová a hat csoportból négy csoport-3. jut még be az első és a második helyezetteken kívül. Mivel hétfőn újabb csoportban, kedden pedig újabb kettőben ér véget a küzdelem, az sem elképzelhetetlen, hogy a továbbjutás szempontjából már nem is lesz tétje a mieink Portugália elleni összecsapásának.

Eb 2016: Svájc–Franciaország - NSO

francia svájc meccs vs

A labda a lécről pattant a gólvonal elé, nem jelzett a gólvonal-technológia, azaz nincs gól, és a visszajátszásból látszott is, hogy jó másfél méterrel a vonal előtt pattant le. 75' akkor a franciák hét ponttal az első helyen végeznek, Svájcnak öt lesz a második helyen. 64' Sokkal kényelmesebbre vették a tempót. Franciaország szintén kényelmesen, pár sprinttel kontrázgat. 70' azzal, hogy a tizenhatos előtt átlépte a labdát, mert csapattársát ez olyannyira váratlanul érte, hogy nem is tudott játékba avatkozni. zöldre festették a gyepet, hogy így rejtsék el, mennyire pocsék állapotban van, legalábbis ezt írta több francia lap is. Most kezdtek megint csúszkálni a játékosok. hogy ki tudja magasabbra fejelni a vaktában felrúgott labdát. Amíg ki nem durran ez is. 46' Először egy mezt annihiláltak a franciák, most a labdát, persze ezt közös erővel Svájccal. Mi lesz a következő? 61' | Franciaország | második félidő Kingsley Coman (20) Dimitri Payet (8) 60' őrjöng a közönség. A franciák ásza mindkét eddigi csoportmeccsen gólt szerzett a hajrában.

Sport: Franciaország–Svájc ÉLŐ – percről percre a foci-Eb-ről | hvg.hu

A franciaországi Európa-bajnokság A-csoportjának 3. fordulójában a házigazda csapat Svájc ellen fejezte be a csoportkört, és bár háromszor is megdöngette a lécet, gólt nem sikerült elérnie. Így a döntetlennel kéz a kézben jutottak a legjobb 16 közé: a franciák csoportelsőként, a svájciak csoportmásodikként. LABDARÚGÓ EURÓPA-BAJNOKSÁG A-CSOPORT, 3. FORDULÓ SVÁJC–FRANCIAORSZÁG 0–0 Lille, Stade Pierre-Mauroy, 45 616 néző. Vezette: Skomina (szlovén) SVÁJC: Sommer – Lichtsteiner, Schär, Djourou, R. Rodríguez – G. Xhaka, Dzemaili, Behrami – Mehmedi (Lang, 86. ), Embolo (Seferovic, 74. ), Shaqiri (Fernandes, 79. ) FRANCIAORSZÁG: Lloris – Sagna, Rami, Koscielny, Evra – Sissoko, Cabaye, Pogba – Coman (Payet, 63. ), Griezmann (Matuidi, 78. ), Gignac A csoport másik mérkőzésén Románia–Albánia 0–1 AZ A-CSOPORT VÉGEREDMÉNYE 1. Franciaország 3 2 1 – 4–1 +3 7 2. Svájc 3 1 2 – 2–1 +1 5 3. Albánia 3 1 – 2 1–3 –2 3 4. Románia 3 – 1 2 2–4 –2 1 Nagyszerű iramban kezdődött a találkozó, majd tulajdonképpen a folytatásról is ugyanezt mondhattuk el, egyetlen hiányérzetünk lehetett, a gól.

• Fohsz tivadar lánya 23

Sőt, alig néhány perc múlva Mario Gavranovic is betalált – apró szépséghiba, hogy lesről, így az argentin játékvezető nem adta meg a gólt. A 90. percben viszont már szó sem lehetett lesről Gavranovic góljánál: Christian Fassnacht labdaszerzése után Granit Xhaka ugratta ki a Dinamo Zagreb támadóját, aki egy átvétel után 18 méterről kilőtte a jobb alsót. 3–3 A négyperces ráadás zárásaként Kingsley Coman óriási, zúgó kapufát lőtt – ahogy a spanyol–horvát kora este, úgy ez a meccs is hatgólos döntetlenre állt a rendes játékidő végén. A ráadás első momentumaként Benjamin Pavard gyorsan leiratkozott az esetleges negyeddöntőről, miután sárgát érően szabálytalankodott, majd előbb Mbabu beadása okozott zavart a francia ötös környékén, aztán a túloldalon Coman bombázott az oldalhálóba, vagyis továbbra is nyílt sisakkal küzdött mindkét csapat, hogy a tizenegyespárbajt elkerülje. De hiába, a ráadásban nem esett újabb gól (pedig csak Mbappé előtt adódott legalább két nagy lehetőség, plusz Giroud a 118. percben győztes gólt fejelhetett volna, de Sommer szépen védett), így ezen a tornán először tizenegyesek döntöttek a továbbjutóról.