Audi A4 B8 2.0 Tdi Vélemények

Magyar Kézilabda Válogatott Női

Az első félidő közepére egy két-háromgólos különbség rajzolódott ki. Janurik Kinga óriási védése után Zácsik talált be. (9-6) Sőt, egy spanyol technikai hiba után Lukács Viktória lőtt újabb könnyű gólt, így José Ignacio Pradesnek, a spanyolok szövetségi kapitányának időt kellett kérnie. vissza is jöttek 12-11-re. Ekkor Golovin Vlagyimir szólt néhány szót játékosaihoz. Az ellenfél védőfalát remekül leszorító Bordás mezőnymunkájának köszönhetően Zácsik jó helyzetből lőhette át a falat. Klujber előbb remekül kígyózott be az alacsony termetű védők között, majd hétméteresből is eredményes volt. Janurik egyre többször találkozott a labdával, így a mieink 16-13-as előny birtokában mehettek az öltözőbe. Jól találta meg a magyar csapat az alacsonyabb szerkezetű spanyol védekezés gyenge pontjait Fotó: Csudai Sándor - Origo Alicia Fernández, Mireya González és Soledad López egyaránt rutinosnak számítanak a spanyolok jelenlegi keretében, az ő góljaikkal egyenlített a 37. percben a rivális. (17-17) Ugyan támadhattak azért, hogy előnybe kerülhessenek, de egy technikai hiba miatt nem tudták átvenni a vezetést.

Egy hely ahol gyorsan át lehet szaladni a legfrissebb magyar híreken. Egyenlőre egy automatikus Index RSS feed küldi be a posztokat. --------------------------------------------------- Hungary, News, Magyarország, Hírek

Óriási gratuláció a magyar női vízilabda-válogatott történelmi olimpiai bronz… : hirok

8. Kijutott az Eb-re a magyar női kézilabda-válogatott : HunNews

Háfra Noémi is remek góllal vétette észre magát az utolsó tíz perc előtt, ami 25-23-as magyar vezetéssel vette kezdetét. Egy elrontott spanyol lehetőség után Zácsik fontos pillanatban lőtt gólja nyugalmat adhatott csapattársainak, Klujber passzívnál talált be, amivel másodpercekre megint három volt közte. Az utolsó percekben a spanyolok ellopták a győzelmet a magyar válogatott elől Fotó: Csudai Sándor - Origo Azonban két perc alatt három spanyol találat következett, az 56. perc végére 27-27-nél megint egyenlő volt. Kácsor Gréta felső léce után Lukács kezébe pattant a labda, aki nem hibázott. Ahogyan a túloldalon Fernández sem, így az izgalmak egyre csak fokozódtak. Klujber leblokkolt lövése után Maitane Echeverría góljával a spanyolok először vették át a vezetést. Az utolsó perc elején eladtuk a labdát, a spanyolok pedig innen már nem adták ki a kezükből a győzelmet. A magyar válogatott 30-28-as vereséget szenvedett. A két csapat szombat este Santanderben ismét összecsap egymással. Jól kezdtük a mérkőzést, egyáltalán nem voltunk megilletődve.