Audi A4 B8 2.0 Tdi Vélemények

Hajrá Loki Fórum

Nem sokkal később újabb meleg helyzetet éltünk át, azaz a Fradi nyomása egyre erősödött. Nehéz perceket élt a Loki, de a félidő derekára kijött a szorításból. Meg is jött a hangja a tábornak! A 75. percben Könyves villant, Dibusz azonban a helyén volt. A 84. percben Georgevic lőtt centikkel mellé, kisvártatva Varga Kevin cselezte be magát a Fradi tizenhatosára, de belefáradt az akcióba... Igazán pörgős játékot hozott a hajrá, de nem bírtak a fiúk egymással, így maradt a pontosztozkodás. Ha ez az egy pont nem is okoz határtalan boldogságot a Loki-táborban, az mindeképpen örömmel töltheti el a piros-fehéreket, hogy végre ismét vérbeli meccshangulat uralkodott a Nagyerdei Stadionban. Labdarúgó NB I., 26. forduló: DVSC-Ferencváros 1-1 (1-1) Nagyerdei Stadion, 10 841 néző. Vezette: Iványi (Tóth II., Király) DVSC: Nagy S. – Bényei, Kinyik, Szatmári, Barna (Mészáros N., 90. ) – Bódi, Jovanovic (Filip, 65. ), Tőzsér, Varga K. (Mészáros N., 88. ) – Könyves, Tabakovic (Takács, 53. ) Ferencváros: Dibusz - Botka, Otigba, Blazic, Pedroso - Spirovski, Leandro - Varga R. (Moutari, 77.

1. Bosszúállók 4: Loki visszatér? – spoiler! - Fórum - Starity.hu
  2. ESTMÉDIA.HU | Portfolio.hu
  3. Bajnokok Ligája magazin
  4. Tököli duplájával a Fradi nyerte a kupadöntőt
  5. DVSC szurkolók dalszövegei, albumok, kotta, videó - Zeneszöveg.hu - Ahol a dalszövegek laknak

Bosszúállók 4: Loki visszatér? – spoiler! - Fórum - Starity.hu

1. Tököli duplájával a Fradi nyerte a kupadöntőt
  2. Benzines magassági ágvgó eladó
  3. 🥇 Rövidtávú lakás bérlés Veszprém Stadion utca közelében | Flatio
  4. Új tranzitvárót nyitnak a Keleti Pályaudvar mögött, de sok a kérdőjel | Magyar Hang | A túlélő magazin
  5. Hajrá loki fórum forum 2021
  6. Horgász | Aranyosi Ervin versei
  7. Deadpool teljes film magyar videa
  8. Legjobb villányi pincészetek
  9. Dr Szűcs Attila Fogorvos Budapest / Dr. Szűcs Attila Fogorvos, Fogszabályozó Szakorvos, Sebész, Fogtechnikus, Fogászati Asszisztens, Szájsebész Rendelés És Magánrendelés Füzesabony - Doklist.Com
  11. Vuvu Debreceni vsc-s oldala! HAJRÁ LOKI! - G-Portál

ESTMÉDIA.HU | Portfolio.hu

Bajnokok Ligája magazin

10:10 cseszt 2011. március 23. 17:05 2011. március 22. március 19. március 17. 16:04 Regica 2011. január 18. 22:10 2011. január 07. 14:02 2010. 14:02

Tököli duplájával a Fradi nyerte a kupadöntőt

FORDULJÁBAN FOLYTATHATJA: Blackburn Rovers FC (angol) FC Otelul Galati (román) RC Lens (francia) UC Sampdoria (olasz) Atlético Madrid (spanyol) UD Leiria (portugál) FC Tobol Kosztanay (kazah) Hamburger SV (német) Aalborg BK (dán) SK Rapid Wien (osztrák) Hammarby (svéd)

Könyves hatalmas gólt szerzett, volt is ok az ünneplésre A középpályán szerzett labdát a DVSC, amivel Könyves a jobb oldalon robogott el, betört a tizenhatosra, majd 14 méterről bődületes erővel, védhetetlenül lőtt a Fradi kapujába. Minden kétséget kizáróan ez volt az idény legszebb debreceni találata! 1-1 A díjnyertes gólt Herczeg András vezetőedző nem láthatta, nem sokkal előtte száműzte ugyanis a kispadról Iványi játékvezető heves reklamálásért. Így Bücs Zsolt lépett elő fő stratégává, és sikerült kibekkelni a szünetig. A félidei 1-1 a játék képe alapján a DVSC-re nézve volt hízelgő - ebben egyetértett minden drukker a szünetben. Herczeg Andrásnál elszakadt a cérna, ezért Iványi megbüntette A második félidőben fentebb tolta állásait a DVSC, így eleinte nem volt már akkora forgalom a térfelén, mint az első 45 percben, de nem sokáig lélegezhettünk fel. A labdát ugyanis továbbra is Ferencváros birtokolta sokkal többet. A 60. percben a Bóde bólintásánál Nagy Sándor kapus a bal kapufát hívta segítségül, miközben megfagyott a vér 10 ezer debreceniben a lelátón.